טיפול בשיטת אוסטאופתיה להקלה בסימני דיכאון

טיפול בשיטת אוסטאופתיה להקלה בסימני דיכאון

בעת בה אתם נתון תחת מצב שאותו הוא מגדיר שמאיים, או לחילופין מצב בו הוא אינו מאמין שיש ביכולתו את כל המשאבים הרלוונטים להתמודדות עם המצב הנפשי אליו הוא נתון – הרי שאותו אדם נמצא במצב של דיכאון נפשי. מדובר למעשה על אחת התופעות היותר נפוצות במדינת ישראל שכן, מדובר על מצב בו אותו אדם חייב עזרה על מנת לצאת מאותו דיכאון, בין אם מדובר על עזרה עצמית שתבוא לידי ביטוי בעבודה אישית ופנימית ובין אם מדובר על עזרה חיצונית כדוגמת אנשי מקצוע כמו פסיכולוגים מנוסים שיוכלו ללוות את אותו אדם לאורך תקופת הזמן המורכבת.

כיצד ניתן לטפל את המצב הנפשי בעזרת טיפול אוסטאופתי?

ניתן לומר באופן חד משמעי כי מצב נפשי נמוך עשוי להוביל מהר מאוד למצב גופני רעוע ולכן, התערבות של אוסטאופת במצב שכזה יהווה את הפתרון האידיאלי לצמצום של השפעות שליליות לצד חיזוק של המצב הפיזיולוגי בריאותי. בעת בה אנו סובלים ממצבים של מתח נפשי כדוגמת לחץ, דיכאון חרדה וכך הלאה, הרי שהגוף שלנו מגיב בהגבלה של תנועות באזורים מסוימים כדוגמת קשיון שרירים, אספקת דם ירודה וכן הלאה. כמו כן, כפי שכולנו כבר יודעים – כאבים פיזיים בגוף, כאלה אשר מופיעים לפתע וללא כל התראה מוקדמת, יעידו ברוב המוחלט של המקרים על מתחים נפשיים כאלו ואחרים בנקודת הכאב, מתחים אשר נקראים “פגיעות מפתח”.

על כן, לכל אחד ואחת מאיתנו מידת הלחץ הנפשי באה לידי ביטוי בצורה שונה ומגוונת. למרות כל השונים, מחקרים רבים בנושא העלו כי לחץ נפשי ודיכאון קשורים באופן ישיר לתופעות פיזיות שונות כמו זרימת דם מוגבלת למערכת העיכול וכן הלאה.

תפריט נגישות

באנר משלוח חינם