דפיברילטור לילדים: כל מה שרציתם לדעת

דפיברילטור לילדים: כל מה שרציתם לדעת

דפיברילטור לילדים: כל מה שרציתם לדעת

דפיברילטור הוא למעשה מכשיר אשר מטרתו העיקרית הינה לאתר אי סדרים בלב ולסייע בהצלחת חיי אדם במצבי חירום כאלו ואחרים שכן, אין זה סוד שהלב מהווה את אחד האיברים החשובים ביותר לאדם עד כי תקלה בו לא פעם עשויה לגרום למוות. כאשר אנו מדברים על מצבים של דום לב ובעיות מסוגים דומים ניתן לומר בצורה חד משמעית כי כל שנייה היא חשובה במיוחד להצלת חיי האדם. כמו כן, מיותר לציין כי כאשר מדובר על דפיברילטור נייד, הרי שמדובר על הפתרון האידיאלי למצבים שכאלה. עליכם לזכור כי אולי הסיכויים לבעיות לב גוברות יחד עם חלוף השנים, אך לצערנו לא פעם עשויות אף להתקיים בקרב ילדים ואף תינוקות בגיל הרך. אז מה ניתן לעשות? ובכן, על מנת לסייע לכם בהבנת הנושא על שלל רבדיו, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל מה שתצטרכו לדעת בנושא.

איך זה בעצם עובד?

דפיברילטור נייד הוא למעשה מחשב קטן אשר מתחבר באופן ישיר לאזור הלב באמצעות שימוש בשתי אלקטרודות. באמצעות הדפיברילטור, דרך האלקטרודות ניתן יהיה לזהות בעיות בלב ולשלוח זרמים חשמליים ישירות אל הלב בעת הצורך. יחד עם זאת, חשוב לציין כי קיימים מספר סוגים ודגמים שונים של דפיברילטורים, כאשר חלקם מיועדים לכל אדם במרחב הציבורי ואחרים מיועדים לצוותים הרפואיים בלבד, בעוד כי חלקם מהירים יותר וחלקם מהירים פחות וכיוצא בכך. כאשר מדובר על הדפיברילטורים האוטומטיים למשל, הרי שמדובר על מכשירים המתאימים לכל משתמש באשר הוא, כך שבמידה ואתם חוששים בצורה כזו או אחרת מבעיות לב, ייתכן כי הגיע הזמן לשקול רכישה של דפיברילטור.

מדבקות דפיברילטור

כאשר אנו מדברים על ילדים בגילאי שנה עד 8 תחת קטגוריית משלים מסוימת, הרי שמדובר על אוכלוסייה אשר תצטרך לבצע שימוש במדבקות בעת הצורך. על כן, מדובר למעשה על זוג מדבקות דפיברילטור לילדים אשר מתחברות אל הגוף של הילד בהתאם להוראות היצרן, בעזרת חיבור הדפיברילטור וכך למעשה, מתאימות את המכשור גם לגילאים צעירים אלה. כמו כן, טרם הדבקת זוג מדבקות דפיברילטור לילדים, עליכם לוודא כי הילד שלכם אינם עולים על המשקל המקסימלי של המדבקות וכמו גם, כי אינם עוברים את גיל 8. כמו כן, בשונה מהמבוגרים, קיים צורך במיקום המדבקות והאלקטרודות במיקומים שונים שכן, חשוב להישמע היטב להוראות ולהדביק את זוג המדבקות במקומות המדויקים.

בשורה התחתונה, דפיברילטורים הם למעשה מכשירי חירום אשר באמצעותם ניתן לאתר בעיות בלב ואף להעביר שוקלים חשמליים בצורה ישירה. זאת בעוד כי השוק של העידן המודרני מונה בתוכו מגוון מכשירים אשר מיועדים לילדים ותינוקות בגיל הרך. כמו כן, עליכם לזכור כי מדובר על מכשירים שהשימוש בהם חייב להתבצע בצורה נכונה, מדויקת ואחראית.

תפריט נגישות

באנר משלוח חינם