אודות SPORTIT

sportit אינדקס המטפלים הוקם מתוך מחשבה כי ישנו צורך במקום מרכזי אשר ירכז מכלול גדול של אנשי מקצוע הפרושים לאורכה ורוחבה של מדינת ישראל בעבור אלה הזקוקים לטיפול ואינם יודעים בדיוק לאן לגשת ולקבל מענה עבור סוג הטיפול אותו הם רוצים לקבל. אנו מנגישים עבורכם את המידע המקצועי של בריאות הנפש והגוף עבור המטופל והמטפל, אתרנו מאפשר אינטרקציה ישירה בין המטופל למטפל וההיפך. כמו כן, תמצאו אצלנו מאגר נרחב של מאמרים בנושאים הטיפוליים.

באתר תוכלו למצוא אנשי מקצוע בתחומים העוסקים בטיפולים נפשיים וטיפולים פיזיים, החיפוש עבור מטפל נעשה בקלות ומתבצע בחיפוש על פי אזור מגורכם ו/או אם ידוע לכם שם המטפל אותו אתם מחפשים, ייתכן מאוד שתוכלו למצוא אותו אצלנו ברשימה והכל במרחק הקלקה על כפתור החיפוש. באינדקס אנשי המקצוע של sportit, תוכלו למצוא כי איש המקצוע נבדק על ידי הצוות שלנו ומחזיק בכל התעודות הנדרשות מבחינת הכשרתו.

Sportit אינדקס מטפלים נוצרה גם בעבורכם המטפלים. תוכלו להיכנס לאזור האישי שלכם לאחר הרשמה חד פעמית ולמצוא את כל התכנים הרלוונטיים עבורכם, להעלות פודקאסטים, להתייעץ, לשווק את עצמכם ללקוחות ואף לרכוש מוצרי טיפול בעלויות מעולות.

המידע והתכנים המוצגים באתר sportit  מספקים מידע בלבד.

אין לראות בהם אבחנה רפואית ו/או המלצה ו/או חוות דעת והם אינם מהווים תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש האתר או בתכניו הינו על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.

השימוש באתר sportit ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר המופיע בעמוד מדיניות פרטיות ותנאי השימוש באתר.

תפריט נגישות

באנר משלוח חינם